لوازم بهداشتی نوزاد و کودک

فیلـتر

نمایش 1–24 از 228 نتیجه

لوازم بهداشتی نوزاد و کودک

 

لوازم بهداشتی نوزاد و کودک یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز سیسمونی می باشد. نوزاد شما به دلیل داشتن پوستی حساس و نقص سیستم ایمنی بدن در بدو تولد نیاز به مراقبت بالایی دارد. از آنجا که بدن نوزاد با بدن بزرگسال تفاوت زیادی دارد لوازم بهداشتی مورد استفاده برای کودک نیز قطعا متفاوت خواهد بود. این لوازم، متناسب با محل زندگی کودک، باید استاندارد های لازم را داشته باشد.

 

ویژگی های لوازم بهداشتی نوزاد و کودک

 

ویژگی های لوازم بهداشتی نوزاد و کودک  متناسب با هر مکان و منطقه ای متفاوت خواهد بود. اما بعضی از استانداردها در همه لوازم مشترک می باشد.

 

فاقد مواد مضر از جمله BPA و بیسفول آ باشد 

 

BPA مواد شیمیایی خطرناکی است که برای بدن بسیار مضر می باشد. این ماده در بعضی از تولیدات پلاستیکی وجود دارد. ماده BPA باعث ابتلا به سرطان شده و سلامتی کودک را به خطر می اندازد. در سال 2012 سازمان غذا و داروی امریکا استفاده از این ماده را در لوازم کودک و نوزاد ممنوع کرده است.

 

 ضد آلرژی و حساسیت باشند

 

 پوست نوزاد به دلیل حاسیت بالایی که دارد در معرض انواع التهاب و حساسیت می باشد. ایجاد حساسیت عوامل زیادی دارد ولی از مهمترین عوامل آن استفاده از مواد آلرژی زا در محصولات بهداشتی می باشد. این مواد ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی بر پوست و بدن کودک شوند. این حساسیت ممکن است باعث ایجاد اگزما، کهیر و خارش شود. نکنه ای که والدین هنگام انتخاب لوازم بهداشتی کودک باید به آن توجه کنند ضد آلرژی بودن آن می باشد.

 

 تامین کننده انواع ویتامین و مواد مورد نیاز بدن

 

بدن نوزاد و کودک به دلیل اینکه در حال رشد و تکامل است به انواع ویتامین و کلسیم نیاز دارد. لوازم بهداشتی کودک استاندارد، بسیاری از مواد مورد نیاز بدن را تامین می کنند. خانواده ها باید توجه کنند لوازمی انتخاب کنند که مواد مورد نیاز بدن را تامین کند.

 

لیست لوازم بهداشتی نوزاد و کودک

 

لیست لوازم بهداشتی نوزاد و کودک از مهمترین کارهایی است که خانواده ها باید برای آن برنامه ریزی کنند. تهیه یک لیست مناسب کمک زیادی به شما می کند که خرید راحت تری داشته باشید.

 

لیست لوازم بهداشتی ضروری نوزاد و کودک شامل

 

شامپوی سر

شامپوی بدن

لوسیون بدن

پوشک

دستمال مرطوب

ناخنگیر

خشک کن

پودر بچه

روغن ماساژ

خمیر دندان

این لیست محصولاتی  است که خانواده ها باید آنها را تهیه کنند. این محصولات توسط برند های بسیار معتبر جهانی با قیمت های متفاوت تولید می شود.

 

بهترین برند های سیسمونی 

 

برندهای زیادی در جهان لوازم بهداشتی نوزاد و کودک را تولید می کنند. بهترین برند های سیسمونی در تولید لوازم بهداشتی کودک عبارت اند از جانسون (JOHNSON)، موستلا (MUSTELA)، فرش (FROSCH)، چیکو (CHICCO) ، بیبی کوکول (BABYCOCCOLE) و سپتونا (SEPTONA) که سال ها محصولات بهداشتی کودک را با بالاترین کیفیت تولید می کنند. این برند ها از معروفترین برندهای تولید سیسمونی کودک در جهان می باشند که رضایت مشتریان خود در سراسر جهان را جلب کرده اند. این برندها با تنوع بالا، انواع لوازم بهداشتی کودک و نوزاد را تولید می کنند.

اطلاعات بیشتر ...