ظرف ذخیره شیر خشک

فیلـتر

مشاهده همه 10 نتیجه

 

هر آنچه باید درباره ظرف ذخیره شیر خشک بدانید 

 

ظرف ذخیره شیر خشک

اگه تازه بچه دار شدین و دارین لیست سیسمونی بچه تون رو می نویسین شاید به یه چیز عجیبی برسین. چرا می گم عجیب؟ چون حتما خرید اون وسیله رو مهم نمی دونین و از کاربردش بی اطلاع هستین. بله اون وسیله ظرف ذخیره شیر خشک نوزاده که در لیست خرید های سیسمونی قرار داره. ممکنه با خودتون بگید چرا باید یه چنین وسیله ای بخرم؟ باید بگم که چون شیر خشک غذای اصلی نوزادتونه و مستقیم با سلامتیش در ارتباطه نگهداری و تمیز نگه داشتن اون بسیار مهمه. آلودگی شیر خشک می تونه برای بچه بسیار خطرناک باشه.قوطی های شیه شیر معمولا بعد از باز شدن، از حالت استریل خارج شده و ممکنه آلوده بشن. اینجا اهمیتش مشخص می شه. این ظرف با ایجاد محفظه های مختلف، شیر خشک رو ذخیره می کنه و  همجنین با داشتن درب استاندارد مانع از ورود هوا و آلودگی به داخل ظرف میشه . 

ویژگی های ظرف ذخیره شیر 

خب ممکنه بگید ظرف ذخیره شیر نوزاد چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟ باید بگم که این ظرف چون قراره غذای فرزندتون رو تمیز نگه داره باید استانداردهایی داشته باشه که در ادامه مطلب به اونها اشاره می کنیم.

باید از مواد طبیعی و بی خطر تولید شده باشه

باید سبک و جا دار باشه  ( میتونید موقع سفر هم ازش استفاده کنید )

باید درب محکم و استاندارد داشته باشه تا مانع از نفوذ هوا و آلودگی به داخل شیر بشه . 

شستنش براتون راحت باشه .

بهترین برند های تولید کننده ظرف ذخیره شیر 

برند های زیادی این محصول رو تولید می کنن ما در ادامه مطلب به بهترین برندهایی که تو  این زمینه فعالیت میکنن اشاره می کنیم.

دکتر براون ( Drbrowns )

تویست شیک ( Twistshake )

سواوینکس ( Suavinex )

اونت ( Avent )

نوبی ( Nuby )

اطلاعات بیشتر ...