لوازم غذاخوری نوزاد و کودک

فیلـتر

نمایش 1–24 از 419 نتیجه

هر آنچه باید درباره لوازم غذاخوری نوزاد و کودک بدانید

 

لوازم غذاخوری نوزاد و کودک

لوازم غذاخوری نوزاد و کودک مهمترین وسایل مورد نیاز سیسمونی می باشند. از آنجا که کودکان به دلیل حساسیت بالا بسیار آسیب پذیرند، خانواده ها باید در انتخاب لوازم غذا خوری آنها دقت بالایی داشته باشند. این لوازم به دلیل ارتباط مستقیم با سلامتی نوزاد بسیار مهم بوده و در انتخاب آنها باید سختگیری کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی برند های معتبر سیسمونی انواع وسایل مورد نیاز کودک را با هر سلیقه و قیمت با بالاترین کیفیت تولید می کنند. این وسایل در رده های سنی مختلف از بدو تولد تا نوجوانی در رنگ ها و جنس های مختلف موجود می باشند. برند های زیادی در این عرصه فعالیت می کنند اما شاید برای خانواده ها انتخاب یک برند مشخص کار سختی باشد. شاید به این فکر می کنید که لوازم غذاخوریخوب چه ویژگی هایی دارد ؟

 

استانداردهای لوازم غذاخوری نوزاد و کودک

قطعا هر محصولی باید استاندارد های لازم خود را داشته باشد. این مساله در لوازم غذاخوری کودک از اهمیت بیشتری برخوردار است. چرا که بدن کودک بسیار حساس تر و آسیب پذیر تر می باشد. در دنیا استانداردهای سختی برای شرکت های تولید کننده سیسمونی وضع شده که موظف به رعایت آنها می باشند. اولین و مهمترین استاندارد، عدم استفاده از مواد مضر مانند BPA  و بیسفنول آ می باشد.   BPA ماده ای خطرناک و سرطان زا می باشد که برای بدن بسیار مضر است.  سازمان غذا و دارو ایالات متحده، از سال 2012 استفاده از این ماده را در صنایع کودک ممنوع کرده است. از دیگر استاندارد های مهم لوازم غذاخوری، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن آنها است. کودکان به دلیل حساس بودن بدنشان به شدت در معرض انواع حساسیت های غذایی،پوستی و غیره می باشند. خانواده ها هنگام انتخاب ظرف غذا خوری باید توجه کنند که این طروف ضد آلرژی باشند. یکی دیگر از استاندارد های لوازم غذا خوری کودک ماده اولیه باکیفیت و ارگونومیک بودن آن است. کودکان به دلیل سن کم قادر به کنترل وسایل بزرگ نیستند. در صورتی که وسایل کودک ارگونومیک نباشند دست کودک را خسته کرده و کنترل آنها را برای کودک سخت می کنند. خانواده ها در هنگام خرید سیسمونی کودک باید به خاصیت ارگونومیک بودن لوازم غذا خوری توجه کنند .

لیست لوازم غذاخوری نوزاد و کودک

یکی از مهمترین کارهایی که خانواده ها بعد از شناخت استاندارد های لازم باید انجام دهند، تهیه لیست غذا خوری نوزاد می باشد. در اینجا ما برای تهیه این لیست به شما کمک کرده و مهمترین وسایل غذاخوری نوزاد را به شما معرفی می کنیم.

پستانک و ملزومات مثل بند پستانک و محافظ پستانک 

شیشه شیر و ملزومات مثل ظرف ذخیره شیر، برس شیشه شور، شیر دوش و گرم کننده شیشه شیر 

ملزومات غذاخوری مثل لیوان آب خوری و آبمیوه خوری، پیشبند، دندانگیر، سرلاک خوری، ست غذا خوری، ظرف غذا خوری،فلاکس آب و غذا، قاشق و چنگال، ظرف ذخیره غذای کودک و صفحه نگهدارنده ظرف غذا .

 

بهترین برندهای لوازم غذاخوری نوزاد و کودک

در جهان برند های زیادی مشغول تولید لوازم غذاخوری نوزاد و کودک با قیمت  و کیفیت های متفاوت هستند. ما در اینجا به شما بهترین برندهای تولید کننده لوازم غذاخوری نوزاد و کودک را که با قیمت مناسب و کیفیت عالی محصولات خود را ارائه می دهند را معرفی می کنیم.

اوری دی بیبی ( everyday baby )

سواوینکس (Suavinex)

تویست شیک ( Twistshake)

لاوی ( lovi )

دکتر براون ( Drbrowns )

 اونت ( Avent )

اطلاعات بیشتر ...